Jeseniova

Veřejné závody žactvo 23.4.2018

Časový pořad:

 

16,30

100 m př H st

(60)

dálka* H

(25)

výška D 105

(15)

koule* H ml (3 kg)

(25)

16,45

100 m př D st

(60)

 

17,00

60 m př. D ml

(60)

17,10

60 m př. H ml

(60)

koule *D ml (2 kg)

(25)

17,20

60 m D

(60)

17,40

60 m H

(60)

dálka* H

(25)

výška D 125

(15)

koule* H st (4 kg)

(25)

18,00

600 m D ml

(60)

 

18,15

600 m H ml

(60)

18,30

800 m D st

(60)

koule* D st (3 kg)

(25)

18,45

800 m H st

(60)

- Startovné 70 Kč za start (pro členy SK ZŠ Jeseniova 20 Kč)   - uhradit nejpozději 45 min před zahájením discipliny!!!

   Pokud nebude hrazeno, bude místo nabídnuto náhradníkům.

- Pokud jste zařazeni v seznamu jako náhradníci, budete zařazeni jen pokud se uvolní místo.

- Šatny jsou určeny pouze pro převlékání, za ztrátu odložených věcí pořadatel neručí.

-Pořadatel si vyhrazuje právo úpravy časového programu dle počtu přihlášených.

 




Seznam přihlášených



60 m - žáci
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Filip Solský
2 Filip Jarolímek
3 Daniel Čaldaroski
4 Mirek Šťastný
5 Juraj Slovák
6 Matěj Pavlát
7 Šimon Stibor
8 David Filip
9 Jan Škarda
10 Štěpán Schmidt
11 Josef Řezníček
12 Andrej Kara
13 Bao Tran Thai
14 Pavel Hlaváček
15 Jáchym Bureš
16 Jakub Krejčíř
17 Martin Kudrnovský
18 Filip Reichold
19 Jan Hejsler
20 Ondřej Adamík
21 Adam Golda
22 Michal Surjomartono
23 Matěj Miřejovský
24 David Jisl
25 Jan Kolek
26 Štěpán Štroner
27 Filip Nýč
28 Daniel Kopřiva
29 Martin Děvěr
30 Lukáš Děvěr
31 Tomáš Kvapil
32 Jan Schnajberk
33 Pavel Burian
34 Ladislav Fišera
35 Ondřej Špoutil
36 Vít Lorenc
37 Matěj Kárník
38 Lukáš Lamač
39 Richard Mojžíš
40 Jakub Slavek
41 Ondřej Nenička
42 Alexandr Pokorný
43 Matyáš Mottel
44 TOMÁŠ KNAP
45 Daniel Šalanda
46 Šimon Weiser
47 Patrik Sluka
48 Jan Král
49 David Stráňava
50 Pavel Koller
60 m př. - mladší žáci
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Filip Solský
2 Jakub Kolínský
3 Jan Auředník
4 Jakub Pavinger
5 Matěj Pekárek
6 Adam Feix
7 Josef Bělohlávek
8 Petr Labuť
9 Marek Mach
10 František Pečený
11 Filip Surjomartono
12 Daniel Kopřiva
13 Julián Boschat
14 Ondřej Slavík
15 Matěj Pech
16 Radim Votava
17 Benedikt Spálenka
18 Jáchym Flachs
19 Jan Šulc
20 Martin Kopenec
21 Adam Smeták
22 Prokop Sládek
23 Jáchym Blatný
24 Filip Koudelka
25 Matouš Faktor
26 Ondřej Nenička
27 Kristyna Heidingerova
28 Ondřej Kindl
29 Miroslav Zajiček
30 Marek Vandírek
31 Mikuláš Jan Kára
32 Patrik Sluka
100 m př. - starší žáci
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Filip Jarolímek
2 David Jisl
3 Michal Surjomartono
4 Jan Kolek
5 Štěpán Štroner
6 Martin Děvěr
7 Josef Drahota
8 Gerhard Hlaváček
9 Jakub Myslivec
10 Akinwale Adam Dissou
11 Ondřej Poledník
12 TOMÁŠ KNAP
13 Kristián Michal Kára
600 m - mladší žáci
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Jakub Kolínský
2 Šimon Stibor
3 Adam Feix
4 Jáchym Burian
5 Tobiáš Kouřímský
6 Štěpán Hrdlička
7 Julián Boschat
8 Ondřej Slavík
9 Benedikt Spálenka
10 Jáchym Flachs
11 Jan Šulc
12 Martin Kopenec
13 Adam Smeták
14 Prokop Sládek
15 Jáchym Blatný
16 Filip Bartoň
17 Ondřej Kindl
18 Andrej Kara
19 Miroslav Zajiček
20 Marek Vandírek
21 Tobias Parikh
22 Jáchym Hořejší
23 David Mogg
koule - mladší žáci
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Daniel Čaldaroski
2 Jan Auředník
3 Štěpán Schmidt
4 Jáchym Burian
5 Andrej Kara
6 Ondřej Sikač
7 Marek Mach
8 Daniel Kopřiva
9 Julián Boschat
10 Albert Kukla
11 Matěj Pech
12 Ondřej Špoutil
13 Andrej Kara
14 Petra Svobodová
15 Jonáš Klouda
koule - mladší žákyně
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Eliška Zapletalová
2 Gabriela Nováková
3 Magdalena Teplá
4 Rozarie Krejčovesová
5 Eva Izáková
6 Kristýna Hadrbolcová
7 Magdalena Pokorná
8 Nikola Plachá
9 Eliška Drábová
10 Kateřina Váchová
11 Kristýna Jochová
12 Karolína Součková
13 Anna Vítkovská
14 Julie Durychová
15 Natálie Trávníčková
16 Natálie Freslová
17 Andrea Kohoutková
18 Lucie Böhmová
19 Karolína Šimková
20 Terezie Táborská
21 Kateřina Bezová
22 Michaela Rubešová
23 Magdaléna Suchá
24 Tereza Tichá
25 Tereza Pristačová
Náhradníci
26 Klára Fialková
27 Anika Burdová
28 Barbora Benešová
29 Lucie Plochová
30 Veronika Hallerová
31 Barbora Benešová
32 Klára Honsů
33 Alžběta Pěnkavova
34 Petra Jelínková
35 Tereza Kaucká
36 Karolína Neufusová
37 Veronika Nosková
38 Justina Reimerová
600 m - mladší žákyně
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Tereza Špitálská
2 Drahuše Gottvaldová
3 Denisa Součková
4 Anna Vosecká
5 Veverková Dorota
6 Kristýna Hadrbolcová
7 Eliška Drábová
8 Sára Štěpánová
9 Kateřina Váchová
10 Karolína Součková
11 Dorota Veverková
12 Barbora Denemarková
13 Michaela Hazdrová
14 Denisa Morávková
15 Alice Matoušková
16 Natálie Erbertová
17 Viktorie Pietrasová
18 Anika Burdová
19 Tereza Tomanová
20 Lola Bláhová
21 Eliška Kramešová
22 Eliška KIRŠNEOVÁ
23 Suchá Magdalena
24 Nela Dorazinová
25 Taisia Vanidze
26 Kateřina Nekvasilová
27 Karolína Šimková
28 Michaela Rubešová
29 Teodora Kalendová
30 Johana Burdová
31 Anežka Kárníková
32 Julie Šorbanová
33 Adéla Kubánková
34 Adéla Marková
35 Barbora Havlová
36 Kristýna Mazouchová
37 Natálie Kučerová
38 Ema Küblbecková
39 Alžběta Zemánková
40 Tereza Hiltscherová
41 Markéta Koukalová
42 Magdaléna Koukalová
43 Monika Cuřínová
44 Alena Hatiarova
45 Jolana Charousková
46 Agáta Hofmanová
47 Anna Králová
48 Petra Jelínková
49 Anna Dejmková
50 Michaela Blažková
51 Veronika Nosková
52 Aneta Motešická
53 Zora Škopková
54 Anna Franková
55 Olivie Carr
56 Klára Černá
57 Vendula Kadlecová
60 m - žákyně
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Drahuše Gottvaldová
2 Denisa Součková
3 Eliška Patáková
4 Anna Vosecká
5 Rozarie Krejčovesová
6 Eliška Zapletalová
7 Viktorie Dolistová
8 Josefína Foltýnová
9 Kristýna Kulhová
10 Bára Javornická
11 Natálie Trávníčková
12 Denisa Morávková
13 Nikola Plachá
14 Anežka Přibilová
15 Sára Štěpánová
16 Kristýna Jochová
17 Barbora Denemarková
18 Aneta Kůrková
19 Michaela Hazdrová
20 Tereza Moravcová
21 Tereza Anežka Čechová
22 Terezie Buriánková
23 Barbora Dudková
24 Adéla Obrdová
25 Eliška Bürgelová
26 Berenika Zemanová
27 Michaela Karásková
28 Veronika Součková
29 Veronika Císařová
30 Andrea Kohoutková
31 Daniel Kopřiva
32 Magdaléna Teplá
33 Kateřina Bezová
34 Alžběta Casková
35 Terezie Táborská
36 Veronika Šeflová
37 Klára Fialková
38 Aneta Otcovská
39 Natálie Švadlenová
40 Karolína Kučerová
41 Anika Burdová
42 Natálie Freslová
43 Anika Burdová
44 Tereza Tichá
45 Aneta Muzikářová
46 Tereza Pristačová
47 Lucie Plochová
48 Zuzana Hliňáková
49 Barbora Benešová
50 Eliška Kramešová
51 Lucie Hliňáková
52 alexandra ksandrová
53 k Honsů
54 Julie Durychová
55 Michaela Durdová
56 Bergerová Anna
57 Veronika Hallerová
58 Jarošová Janka
59 Natálie Nosková
60 NELA ŠLOUFOVÁ
Náhradníci
61 Petra Jelínková
62 Anna Strnadová
63 Markéta Koukalová
64 Karolina Kulhavá
65 Kristýna Rybová
66 Lucie Petrů
67 Tereza Kamarýtová
68 Michaela Lopušková
69 Michaela Lopušková
70 Karolína Neufusová
60 m př. - mladší žákyně
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Gabriela Nováková
2 Magdalena Teplá
3 Eva Izáková
4 Dorota Veverková
5 Magdalena Pokorná
6 Viktorie Dolistová
7 Anna Vítkovská
8 Tereza Moravcová
9 Terezka Anežka Čechová
10 Veronika Císařová
11 Alice Matoušková
12 Terezie Táborská
13 zuzana hliňáková
14 Tereza Hejná
15 Kateřina Bezová
16 Alžběta Casková
17 Karolína Rousková
18 Karolína Kučerová
19 Tereza Tomanová
20 Tereza Pristačová
21 Lola Bláhová
22 Eliška Kramešová
23 Eliška KIRŠNEOVÁ
24 Magdalena Suchá
25 Veronika Hallerová
26 Nela Dorazinová
27 Taisia Vanidze
28 Alzbeta Vodenkova
29 Alžběta Pěnkavova
30 Teodora Kalendová
31 Johana Burdová
32 Anežka Kárníková
33 Julie Šorbanová
34 Adéla Kubánková
35 Adéla Marková
36 Barbora Havlová
37 Kristýna Mazouchová
38 Natálie Kučerová
39 Ema Küblbecková
40 Nela Šloufová
41 Alžběta Zemánková
42 Kateřina Nekvasilová
43 Petra Jelínková
44 Karolina Kulhavá
45 Kristyna Heidingerova
46 Karolína Chadimová
47 Tereza Kaucká
48 Jolana Charousková
49 Agáta Hofmanová
50 Anna Králová
51 Michaela Blažková
52 Johana Licková
53 Aneta Motešická
54 Zora Škopková
100 m př. - starší žákyně
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Elisa Vorlová
2 Anežka Přibilová
3 Karolína Košařová
4 Eliška Stachová
5 Kateřina Kolaříková
6 Michal Surjomartono
7 Magdaléna Teplá
8 Alexandra Poláková
9 Aneta Muzikářová
10 alexandra ksandrová
11 Lucie Krbcová
12 Marina Kollárová
13 Anna Strnadová
14 Theresa Biskupová
15 Adéla Šimůnková
16 Jasna Peštová
17 Viktorie Šmeralová
18 Tereza Ridvanová
19 Amálie Šteflová
20 Lea Anna Polívková
21 Markéta Skalická
22 Romana Tichá
koule - starší žákyně
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Elisa Vorlová
2 Eliška Patáková
3 Kristýna Kulhová
4 Bára Javornická
5 Foltýnová Josefína
6 Anna Tereza Voříšková
7 Julie Durychová
8 Tereza Nosková
9 Buriánková Terezie
10 Barbora Dudková
11 Eliška Bürgelová
12 Berenika Zemanová
13 Karolína Košařová
14 Veronika Součková
15 Aneta Muzikářová
16 Anežka Hejmová
17 Klára Kostelecká
18 Michaela Durdová
19 Klára Fialková
20 Adéla Blahová
21 Anna Tereza Voříšková
22 Nicole Dorňáková
23 Hana Nguyen
24 Tereza Ridvanová
25 Amálie Šteflová
Náhradníci
26 Kateřina Lipenská
27 Lucie Sýkorová
28 Romana Tichá
29 David Mogg
30 anna bergerová
dálka1740 - žáci
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Jakub Pavinger
2 Josef Bělohlávek
3 Petr Labuť
4 František Pečený
5 Filip Surjomartono
6 Radim Votava
7 Vít Lorenc
8 Josef Drahota
9 Jakub Slavek
10 Jakub Myslivec
11 Mikuláš Jan Kára
12 Matyáš Mogg
13 David Mogg
800 m - starší žáci
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Mirek Šťastný
2 Jakub Krejčíř
3 Jan Hejsler
4 Tomáš Jankovský
5 Matěj Hrdlička
6 Matyáš Mogg
dálka1630 - žáci
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Juraj Slovák
2 Jan Škarda
3 Josef Řezníček
4 Ondřej Sikač
5 Ondřej Adamík
6 Adam Golda
7 Tobiáš Kouřímský
8 David Duroň
9 Štěpán Hrdlička
10 Matěj Hrdlička
11 Jakub Kojan
12 Lukáš Děvěr
13 Josef Bělohlávek
14 Jan Schnajberk
15 Vojtěch Jaroš
16 Lukáš Lamač
17 Jakub Slavek
18 Jakub Myslivec
19 Daniel Šalanda
20 Šimon Weiser
21 Patrik Sluka
22 Václav Dlabač
koule - starší žáci
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Bao Tran Thai
2 Pavel Hlaváček
3 Jáchym Bureš
4 Martin Kudrnovský
5 Filip Reichold
6 Matěj Miřejovský
7 Jakub Dobiáš
8 Daniel Kopřiva
9 Alexandr Šimek
10 Matěj Kárník
11 Viktor Rezek
12 Jan Krista
13 TOMÁŠ KNAP
14 Jan Šťastný
15 Jan Holub
800 m - starší žákyně
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Magdalena Malátová
2 Anežka Hanušková
3 Eliška Vejdovcová
4 Justýna Königsmarková
5 Magdaléna Teplá
6 Klára Černá
výška125 - žákyně
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Kateřina Kolaříková
2 Magdalena Suchá
3 Nela Šloufová
4 Viktorie Šmeralová
5 Adéla Šimůnková
6 Jasna Peštová
7 Lucie Krbcová
8 Andrea Žižková
9 Anna Stránecká
výška105 - žákyně
Pořadí Jméno a Příjmení
1 Lucie Žarikova
2 Karolína Rousková
3 Barbora Benešová
4 Natálie Nosková
5 Klára Kostelecká
6 Theresa Biskupová
7 Karolina Kulhavá
8 Kristýna Rybová
9 Zdena Poborská