Jeseniova

Výbor SK Jeseniova

Michal Halbich Mgr. Michal Halbich
předseda (šéftrenér klubu, trenér SCM pro Prahu 1-5, trenér SK)
mob.: +420605464602
email: MichalHalbich@seznam.cz
Milan Gála ml. Milan Gála ml.
místopředseda (sportovní manager klubu, trenér sportovních tříd, trenér SK, správce hřiště, revizor PAS)
mob.: +420777569193
email: Gala.Milan@seznam.cz
Jaroslava Weberová
místopředseda (ekonomická oblast, vedoucí přípravek SK, trenér sportovních tříd, člen komise mládeže ČAS)
mob.: +420607853603
email: Sport@zsjeseniova.cz
Tomáš Korbel Mgr. Tomáš Korbel
(vedoucí trenér sportovních tříd, trenér SK, web)
mob: +420604989252
email: TKorbel@email.cz
Martin Ešpandr Mgr. Martin Ešpandr
(trenér sportovních tříd, trenér SK)
mob.: +420607577708
email: Espik@seznam.cz
   
   

Další členové a trenéři SK Jeseniova

Jiří Cettl Jiří Cettl
(trenér SK)
email: Jiri.Cettl@tiscali.cz
   
Jiří Lébr Mgr. Jiří Lébr
(ředitel ZŠ Jeseniova)
email: Reditel@zsjeseniova.cz
 

Mgr. Daniel Musil

(vedoucí trenér SpS, trenér sportovních tříd, trenér SK)
email: Musil89@seznam.cz

Vendula Velcová
(trenér SK)
email: vendula.velcova@gmail.com 
Mgr. Jan Vlach
(trenér SK)
email: Vlahon@seznam.cz
   

 

Čestní členové klubu

PhDr. Karel Keller

Mgr. Vladimír Palásek 

Trenéři a instruktoři SK

Malá atletika Velká atletika Oddíl + sp. třídy Instruktoři

Caisová Hana

Cikánová Andrea   Cettl Jiří Igor Gondor

Cikánová Andrea

 Gála Milan  Ešpandr Martin Věra Hájková
Fabian Samuel  Holubová Veronika Gála Milan Michal Křenek
Holubová Veronika  Mandová Aneta  Halbich Michal Karel Lánský
Husáková Tereza  Matějková Martina Korbel Tomáš  
Chalupa Petr  Musil Daniel Musil Daniel  
 Jelínková Kristýna Píšová Martina   Vlach Jan  
 Paďourová Vlasta Šístek Michal    
Šimek David

Seidl Patrik 

   
Urbánková Růženka  Šimek David     
Velcová Vendula Šimek Dominik    
Vlach Jan Velcová Vendula     
Weiserová Hana Vlach Jan     
Weberová Jaroslava