Jeseniova

Výbor SK Jeseniova

Michal Halbich Mgr. Michal Halbich
předseda (šéftrenér klubu, trenér SCM pro Prahu 1-5, trenér SK)
mob.: +420605464602
email: MichalHalbich@seznam.cz
Milan Gála ml. Milan Gála ml.
místopředseda (sportovní manager klubu, trenér sportovních tříd, trenér SK, správce hřiště, revizor PAS)
mob.: +420777569193
email: Gala.Milan@seznam.cz
Jaroslava Weberová
místopředseda (ekonomická oblast, vedoucí přípravek SK, trenér sportovních tříd, člen komise mládeže ČAS)
mob.: +420607853603
email: Sport@zsjeseniova.cz
Tomáš Korbel Mgr. Tomáš Korbel
(vedoucí trenér sportovních tříd, trenér SK, web)
mob: +420604989252
email: TKorbel@email.cz
Martin Ešpandr Mgr. Martin Ešpandr
(trenér sportovních tříd, trenér SK)
mob.: +420607577708
email: Espik@seznam.cz
   
   

Rozšířený výbor SK Jeseniova

Jiří Cettl Jiří Cettl
(trenér SK)
email: Jiri.Cettl@tiscali.cz

Michael Doboš

(trenér SK)

email: m.dobos@seznam.cz

Jiří Lébr Mgr. Jiří Lébr
(ředitel ZŠ Jeseniova)
email: Reditel@zsjeseniova.cz
 

Mgr. Daniel Musil

(vedoucí trenér SpS, trenér sportovních tříd, trenér SK)
email: Musil89@seznam.cz

Vendula Velcová
(trenér SK)
email: vendula.velcova@gmail.com 
Mgr. Jan Vlach
(trenér SK)
email: Vlahon@seznam.cz
   

 

Čestní členové klubu

PhDr. Karel Keller

Mgr. Vladimír Palásek 

Trenéři a instruktoři SK

Malá atletika Velká atletika Oddíl + sp. třídy Instruktoři

Caisová Hana

Cikánová Andrea  Jiří Cettl Igor Gondor

Cikánová Andrea

Samuel Fabian Martin Ešpandr Věra Hájková
Samuel Fabian Milan Gála Milan Gála Michal Křenek
Veronika Holubová Veronika Holubová Michal Halbich Karel Lánský
Tereza Husáková Martina Matějková Tomáš Korbel  
Petr Chalupa Daniel Musil Daniel Musil  
  Aneta Mandová Jan Vlach  
Vlasta Paďourová Martina Píšová    
David Šimek

Michal Šístek

 Jaroslava Weberová  
Michal Šístek Patrik Seidl     
Růženka Urbánková David Šimek    
Vendula Velcová Dominik Šimek    
Jan Vlach  Vendula Velcová     
Hanka Weiserová Jan Vlach       
Jaroslava Weberová